• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/hepsipakette
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905382215757
  • https://twitter.com/hepsipakette
  • https://www.instagram.com/hepsipakette/
  • https://www.youtube.com/@hepsipakette
DİL - LANGUAGE

İnst
CEP TELEFONU AKSESUARLARI
KOLYELER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret18842
BAKIM ÜRÜNLERİ
KİTAPÇI
FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ
ÇANTALAR
YENİ SİPARİŞ
Meta Tag
google-site-verification: google02788b77b26fce2a.html

<meta name="google-site-verification" content="-0nAX5VNNpc4FagRkcQkKoXtQoMNxXWSOyMxgFUN8_0" />

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Teslimat ve İade Şartları

hepsipakette.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, alışveriş esnasında talep ettiğiniz kargo şirketiyle gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizin durumu "kargoya verildi" ye çevrilir.

Siparişin Kargoya VerilmesiSiparişlerinizin kargoya verilmesi yasal süreçler içerisinde gerçekleştirilmektedir.

hepsipakette.com bünyesinde herhangi bir kargo, kurye ve teslimat hizmeti veren birim bulunmadığından, yurtiçerisinde yaygın hizmet veren, bu konuda devletin yetkili organlarından hizmet vermek üzere izin, lisans ve yetki belgesi almış kargo firmaları ile çalışmaktadır. Bu firmaların teslimat süresi kendi örgün ağları, dağıtım yapıları, çalışma prensipleri ve çalışma şekillerine bağlı olduğu için firmalar adına herhangi bir teslimat süresi garantisi verememekteyiz. 

hepsipakette.com belirtmiş olduğu ürünlerde kargoya verme süresi üzerine bilgilendirmede bulunur. Bayram ve tatil günlerinde ise sipariş gönderilmez.

Aynı Gün Kargo İbaresi:Aynı gün kargo ibareleri ürün satın aldığınızda sepetiniz tamamen bu ibareli ürünlerden oluşuyor ise ve siparişinizi en geç 16:00 a kadar oluşturmuş iseniz siparişleriniz o gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. *

24 Saatte Kargoda:Alışveriş sepetiniz tamamen 24 Saate Kargoda ibareli ürün veya ürünlerden oluşuyorsa, siparişiniz verdiğiniz saatten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. *

* Pandemi döneminde İç İşleri bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler doğrultusunda bu sürelerde değişiklikler yaşanabilir.

Resmi ve Milli tatil günlerinde alınan siparişlerinizin bayram veya resmi tatil gününü takip eden ilk iş günü kargoya sipariş sırasına göre verilmeye başlanır. Bayram öncesi kargoya verilen siparişler bayram ve resmi tatillerde kargolar çalışmadığından dolayı bitimini takip eden günden itibaren teslim edilmeye başlanır.

KARGO ÜCRETLERİ: Kargo bedelleri oluşturduğunuz siparişin ücretine göre değişkenlikler göstermektedir. Size özel tavsiye edilen kargo ücretini görmek için sepetinize bakmanız gerekmektedir. Kargo ücretsiz ibareli ürünlerden birini sepetinize attığınızda sepet miktarı önemsenmeksizin kargo ücreti ödemezsiniz.

Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İstiyorum Seçeneğini İşaretlemişseniz; Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir.

Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir. Maksimum Kitap, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa; Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize sitemizdeki iletişim kısmından mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

1- Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2- Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3- Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4- Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen bize ulaşınız.

Dikkat:Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

hepsipakette.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

hepsipakette.com satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların ve hepsipakette.com garantisi altındadır.

Tüketici Hakları Kanunu gereğince belirtilen kusurların dışında ambalajın açılması ve kitabın kullanılması durumunda, kitap vb. basılı emtianın iadesi mümkün değildir.

Ön Bilgilendirme Formunda bulunan "CAYMA HAKKI" maddesini lütfen dikkatlice okuyunuz.


Ancak;
1 - Satılan ürünün hatalı olması durumunda,
* Ürünlerle ilgili sorunlarda:
Teslimat sırasında fark edilmesi olanaklı olmayan sorunlar bu kapsama girer.
Bu konudaki isteğinizin kabulü için:
- İade edeceğiniz ürünle ilgili faturanız ürünlerle birlikte gönderilmelidir.
- İade işlemi teslim tarihini takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır.
- İade edilen ürünlerin gönderiminin hangi kargo firması ile yapılacağı aranarak tarafımıza iletilmelidir.

hepsipakette.com iade gerekçesini değerlendirecek ve yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masraflarını hepsipakette.com üstlenir. Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması, ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış girilmesi ve iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.

2 - Teslimatçı firmadan (kargodan) kaynaklanan sorunlarda:
Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda hepsipakette.com’ a bildirilmelidir.
hepsipakette.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.